STUDIJA

Rubino renginiai studija – vieta Jūsų vakarėliui.

Čia organizuojami renginiai tiek vaikams, tiek paaugliams, tiek suaugusiems.

Vienu metu studijoje telpa iki 25 žmonių.

Studijoje nėra nei vieno žaislo, bet jų ir nereikia, nes viso vakarėlio esmė yra mūsų vedėjai ir animatoriai, kurie būtent ir padaro visą vakarėlį. 

Švenčių metu mes pasirūpiname viskuo, ko reikės programai. Jūs turite pasirūpinti tik maistu, užkandžiais, gėrimais ir vienkartiniais indais. 

Mes netgi minimaliai padekoruosime studiją pagal Jūsų pasirinktą temą ar pakuždėsime nuolaidos kodus šventinės atributikos parduotuvėse, kur rasite viską ko Jums trūksta. 

Vaikų gimtadieniai

Mūsų studijoje vykstą patys įsimintiniausi gimtadieniai. Čia nerasite nei vieno žaislo, bet vaikai visas 3val. bus užimti ir įsitraukę į personažo veiklas, nes mūsų stiprybė – animatoriaus programa.

3val. programoje:

  • Pasirinkto personažo teminės veiklos
  • Aktyvūs, muzikiniai žaidimai
  • Veidukų piešimas
  • Balionų lankstymas
  • Torto ceremonija
  • Didieji muilo burbulai
  • Kūrybinės užduotys
  • Cukraus vata
  • Popcornai
  • Laikinosios tatuiruotės

Vakarėliai paaugliams – kažkas naujo

Dažnai susiduriame su problema ką naujo sugalvoti visko mačiusiems paaugliams. Mūsų studijos vakarėliai – tikrai tas kažkas naujo

Profesionalūs animatoriai – vedėjai programų metu sukuria puikų ‘vaibą’. Intriguojančios užduotys ir populiarūs išbandymai išmuša visus iš komforto zonos ir vedini azarto visi paileidžia plaukus. Tam, žinoma, padeda ir profesionali aparatūra, nes daug garso ir šviesų privers kilnotis stogą, o kojas trypti naujausių hitų ritmą. 

Populiariosios programos:

Harry Potter

Tik Tok vakarėlis

Mafija Kids

Wednesday (Trečiadienė)

Mielai sukursime programą ir pagal pasirinktą Jūsų temą.

 

Rubino renginiai studijoje kiekvieną savaitę vyksta TEMINIAI vakarėliai skirtingo amžiaus vaikams.

Nuo saldžios Kakės Makės puotos Ar Elzos ledo burtų vakarėlio iki Harry Potter mirties valgytojų žaidynių ar Wednesday Nevermoro puotos.

Informacija ir registracija: https://forms.gle/wp4spYVCs6y5QdE67

Suaugusiųjų programos:

 

Mafija – daugiau nei žaidimas

Tai žaibiškai populiarėjantis psichologinis vaidmenų žaidimas. Čia persipina strateginis mąstymas ir intuicija, įtampa ir atsipalaidavimas, azartas ir nevaldomos emocijos.

Iš esmės, Mafija yra labai paprastas žaidimas. Nors taisyklės skamba sudėtingai ir painiai, svarbiausias dalykas ką Jums reikia atsiminti – tai korta, kurią ištrauksite. Ji ir lems ar Jūs būsite taikusis pilietis, kuris pasiruošęs rizikuodamas gyvybę apginti savo miestą, ar vis tik mafija, kuri negailestingai žudo visus pasitaikiusius savo kelyje. O ką ir kada turite daryti Jums visada sufleruos vakaro vedėja pačio žaidimo metu.

Suaugusiųjų Mafiją veda Renginių vedėja Laura Sadauskienė. Ji garsėja ne tik išskirtiniu balsu, bet ir ypatingais siužetais, kurie būtent ir įtraukią į ši psichologinį žaidimą taip, kad kartą pabandęs nebegali sustoti.